آخرین اخبار شهرستان کوهرنگ

آخرین مطالب وبلاگ

همه مطالب
بختیاری

آخرین اخبار شهرستان کوهرنگ

شهرکرد- رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: تردد در گردنه های چهارمحال و بختیاری با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

شهرکرد- بارش شدید برف در کوهرنگ آغاز شده است و تردد در محور های کوهستانی این منطقه را با مشکل مواجه کرده است.

شهرکرد- رئیس جمعیت هلال احمر کوهرنگ از امداد رسانی به ۳۰۰ نفر در پی بارش برف در کوهرنگ خبر داد.

شهرکرد- رئیس جمعیت هلال احمر کوهرنگ از امداد رسانی به ۷۰ خودروی گرفتار برف در شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری خبر داد.

شهرکرد- فرماندار کوهرنگ با اشاره به بارش شدید برف در کوهرنگ، گفت: برف راه ارتباطی ۳۰ روستای کوهرنگ را مسدود کرد.

شهرکرد- فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش برف در کوهرنگ، گفت: ارتفاع برف در ارتفاعات کوهرنگ به بالای ۳۰ سانتی متر رسیده است.

شهرکرد-رئیس هلال احمر شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش برف در کوهرنگ گفت:چهار اکیپ امدادی هلال احمر این شهرستان فعالیت می کنند.

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش برف و کولاک در گردنه های چهارمحال و بختیاری خبر داد.

شهرکرد- ورزشکاران اسکی باز چهارمحال و بختیاری در انتظار بارش برف هستند تا بتوانند پس از دو سال تعطیلی پیست های اسکی در این استان، بار دیگر تمرینات خود را از سر بگیرند.

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: ارتفاع برف در شهر چلگرد شهرستان کوهرنگ ۱۶ سانتی متر است.

آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: تمام معوقات سازمان بیمه سلامت در سال ۹۷ با کلیه موسسات به جز داروخانه‌ها تسویه شده است و معوقات یک ماهه داروخانه‌ها نیز به‌زودی تسویه می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در روستاها سبب جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها می‌شود.

مدیرعامل آتش‌نشانی شهرکرد گفت: ۴ دختر جوان در حالت نیمه هوشیار پیش از تاثیر گاز مونواکسید کربن بلافاصله از محل نجات داده شده و تحویل مأموران اورژانس شدند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر فردا فعالیت آموزشی مدارس دوره ابتدای ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود‌.

مسئول بسیج مهندسین منابع طبیعی و کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای افزایش بهره‌وری و تغییر الگوی کشت طرح بسیج همگام با کشاورز در استان در حال اجرا است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به علت تداوم بارش‌ها تمامی مقاطع نوبت بعد از ظهر شهرستان لردگان تعطیل شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در سال جاری و در بارش‌های متعدد راهداران استان در ۱۲۱۸ مقطع در جاده‌های استان اقدام به ریزش‌برداری کردند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای جلوگیری از شیوع مصرف موادمخدر و برخورد با متخلفان شهرداری باید اراضی‌ و زمین‌های بدون استفاده در غرب شهرکرد را حصارکشی و تعیین تکلیف کند‌.

سرپرست آستان قدس رضوی در چهارمحال و بختیاری گفت: ساخت مجتمع چند منظوره درمانی، خدماتی، فرهنگی و اداری آستان قدس رضوی در استان نیازمند مشارکت خیران است.

جانشین فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مبارزه با موادمخدر و پاکسازی مناطق آلوده سپاه آمادگی کامل دارد تا با سایر ادارات همکاری کند‌.

آخرین اخبار کوهرنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*